czwartek, 22 kwiecień 2021 19:57

(Nie)zawinione przesunięcie dnia otwartego. (AKTUALIZACJA)

Pandemia pokonała kolejny termin dnia otwartego. Organizacja spotkania na terenie szkoły w sobotę - 24 kwietnia jest niemożliwa z dwóch powodów.

(Nie)zawinione przesunięcie dnia otwartego. (AKTUALIZACJA)

Pierwszy to wciąż obowiązujące ograniczenia; drugi, to niespodziewana śmierć i pogrzeb naszej Współpracowniczki, ustalony właśnie  na ten dzień. Tak jak pisaliśmy w poprzednim poście, gdyby nie udało się w ostatnią sobotę kwietnia, to zapraszamy 15 maja. Ten termin (15.05) obecnie nie wydaje się być zagrożony. I już dziś obiecujemy, że jeśli będzie trzeba zorganizujemy małe grupy, ale na pewno spotkamy się na miejscu wśród kadetów, tej przestrzeni i naszych koni. Gdyby ktoś z Was nie mógł w tym dniu do nas dojechać, a bardzo chciałby spotkać się z nami na miejscu, proszę o telefon do szkoły i pozostawienie kontaktu do siebie, będziemy się umawiać indywidualnie. Jesteśmy na to otwarci.

W pierwszym tygodniu maja - może we wtorek 5-go maja po maturze z matematyki - postaramy się także zorganizować spotkanie na żywo z naszymi nauczycielami i absolwentami. Poinformujemy o tym odpowiednio wcześniej. Pomyślcie o obserwowaniu naszego FB, tam takie rzeczy będziemy zamieszczać od razu po ustaleniu.

Moi Drodzy, pozwalam sobie tak napisać, choć jeszcze się nie znamy, ale chęć spotkania się już mnie ośmiela, jutro będzie nam BARDZO trudno, dlatego zrozumcie tę wiadomość podaną niemal w ostatniej chwili. 

Mam nadzieję, że nam wybaczycie, ale żadna z tych zmian nie jest naszym wyborem. 

Do zobaczenia w Lipinach u "Spoczyńskiej" 

Dorota Sokołowska

dyrektor LO Kadetów RP