wtorek, 11 maj 2021 06:39

Dzień otwarty w sobotę, zapraszamy!

Wreszcie dojdzie do skutku - 15 maja 2021 roku !!! W samo południe, czyli na godzinę 12-tą, zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia naszej szkoły.

Dzień otwarty w sobotę, zapraszamy!

Tego dnia pokażemy próbkę umiejętności żołnierskich (nie obiecuję zbyt wiele, bo... będzie to pierwsze wspólne spotkanie od połowy października). Powiemy o warunkach przyjęcia, a potem o zasadach obowiązujących w szkole. Zaprezentujemy zestaw ćwiczeń do wykonania podczas próby sprawnościowej.
Zaplanowaliśmy również, że w tym dniu (sobota 15 maja) obejrzeć będzie można szkołę i jej zasoby, zobaczyć internat, spróbować dosiąść konia, może nawet go nakarmić.
Obecna w szkole grupa uczniów i nauczycieli odpowie na każde pytanie. A sekretariat zamieni się w punkt informacji o wszystkim co będzie związane z wnioskiem i dokumentami wymaganymi do przyjęcia.
Zapraszamy w sobotę w południe do Lipin. Przypominamy - województwo mazowieckie, gmina Odrzywół. Szczegółowa mapka w zakładce "KONTAKT". To ważne, bo zdarzało się nam czekać na tych, którzy np. spod Łodzi do nas wracali. To nie tam 
Dobrej drogi i do zobaczenia !

Dorota Sokołowska
dyrektor LO Kadetów RP