Dobre jedzenie, kolędy, uściski, życzenia, czyli po raz drugi z rzędu zorganizowaliśmy Wieczerzę Wigilijną dla wszystkich uczniów i pracowników. Na początek Ewangelia, modlitwa i opłatek. Potem trzeba było pomyśleć komu czego życzyć, czego komu potrzeba. Płynęły życzenia, najpierw te na święta, potem związane z Sylwestrem, aż po kolejny rok. Wszyscy chcieli by innym się udało, mając nadzieję, że ich dobry los także nie ominie, ale czy  na pewno to los decyduje…?

 Każdemu życzymy by wokół Was nigdy nie było pusto, by otwierały się drzwi, okna i serca. Niech dobroć się rodzi wśród ludzi, bo dobroć jest nam wszystkim bardzo potrzebna. W Święta znajdźmy źródło siły i pokoju serca. Wszak nie o jedzenie i telewizję w tym szczególnym czasie chodzi. Znajdźmy To, co  jest sercem. Dobrych Świąt. Do zobaczenia po Nowym Roku !

Galeria zdjęć:

{AG}2017_12_22_wigilia{/AG}