środa, 02 czerwiec 2021 19:43

Formularz rejestracyjny na próby sprawnościowe

Z kandydatami do klas mundurowych spotkamy się w sobotę 12 czerwca. Poniżej zamieszczamy formularz rejestracyjny. Proszę o wypełnienie zgłoszenia i wybór dogodnej godziny rozpoczęcia prób (10.00 lub 12.00). Gdyby zaistniała konieczność zawiadomienia o ewentualnych zmianach lub w przypadku kłopotów ze skontaktowaniem się w dniu testów, przydadzą się nam dane kontaktowe, o które prosimy.

Formularz rejestracyjny na próby sprawnościowe

Postaramy się spełnić oczekiwania dotyczące wybranej godziny. Jeśli będzie inaczej, zawiadomimy Państwa. W przeciwnym razie (przy braku kontaktu) zapraszamy na wskazaną przez Państwa godzinę.
Proszę o zabranie sportowego wygodnego stroju oraz butów i do zobaczenia. Wcześniej proszę o wypełnienie załączonego FORMULARZA.

Pozdrawiam serdecznie
Dorota Sokołowska