Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Sprawozdanie
Sprawozdanie z realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w Zespole Szkół im. dr Heleny Spoczyńskiej w Lipinach.
Nowe książki już w bibliotece.
Już są. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zakupionych zostało 225 różnorodnych książek. Książki te wybierała społeczność szkolna, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Akcja „Uwolnij książkę - Bookcrossing”
Akcja „Uwolnij książkę - Bookcrossing” jest adresowana do wszystkich, którzy lubią czytać i chcą się dzielić książkami z innymi. W bibliotece od kilku lat działa stolik bookcrossingowy.
Wybieramy książki do biblioteki
Od chwili, kiedy dowiedzieliśmy się, że wniosek złożony przez naszą szkołę do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, został pozytywnie rozpatrzony i otrzymaliśmy dofinansowanie, rozpoczęliśmy wspólnie zastanawiać się, jakie nowe książki należałoby kupić do biblioteki.
Otrzymaliśmy dofinansowanie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zakup książek do naszej biblioteki
Z radością i satysfakcją informujemy, że wniosek złożony przez naszą szkołę w listopadzie 2018r. przeszedł pomyślnie procedurę weryfikacyjną i tym samym uzyskaliśmy rządowe wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016 – 2020 organów…