poniedziałek, 21 grudzień 2020 12:36

Boże Narodzenie 2020

Boże Narodzenie 2020

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?  
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdy na niebie?   
Dlaczego śpiewamy kolędy? 

Dlatego, żeby się uczyć miłości od Pana Jezusa.
Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.
Dlatego, żeby sobie przebaczać.

 Ks. Jan Twardowski

 

 

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości, refleksji dotyczących minionego okresu oraz planów na nadchodzący Nowy Rok. W tym wyjątkowym czasie życzymy Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Obsługi, Uczniom i ich Rodzinom, Przyjaciołom i Sympatykom naszej szkoły zdrowia, poczucia wszechogarniającej radości i szczęścia, rozlewających się obfitością łask, które nowonarodzone Dziecię wniesie w Państwa życie. Niech składany u żłóbka pokłon Bożemu Dziecięciu wprowadzi Was szanowni Państwo w poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2021 roku dając siłę do realizacji marzeń, którymi warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć.

Wesołych Świąt życzy Samorząd Uczniowski.