wtorek, 13 październik 2020 07:15

Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Pedagogom i Pracownikom oświaty serdeczne podziękowania za Wasz wychowawczy i dydaktyczny trud.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne i pełne zadowolenia.
Życzymy Państwu, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga i wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość. Pragniemy z serca podziękować za Wasze oddanie dla uczniów, okazywane nam wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie naszych charakterów.
Wszystkim Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom, życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

Samorząd Uczniowski