piątek, 28 sierpień 2020 07:02

Wracamy do szkoły. Kiedy?

Wracamy do szkoły. Kiedy?

Minął czas nauki zdalnej a potem wakacji. Za nami rekrutacja, egzaminy poprawkowe i intensywny czas remontów oraz pielęgnowania i ukwiecania naszego terenu.
Do szkoły wrócić czas. Wszystkich uczniów rocznika pierwszego zapraszamy do szkoły w poniedziałek - 31 sierpnia.

O godzinie 11-tej powitamy tych, którzy wybrali klasy wojskowe lub cywilną i chcą mieszkać w internacie. Powitamy i zakwaterujemy. A potem około godziny 13-tej dla wszystkich "pierwszaków" rozpoczną się zajęcia integracyjne. Dlatego już w poniedziałek zapraszamy wszystkich - kadetów i cywili klas pierwszych. Chcemy, abyście tworzyli całość, niezależnie od tego czy nosicie mundur czy jeansy.

Bądźcie z nami i ze sobą w tym dniu. Przygotowujemy dla Was nie tylko możliwość poznania się, ale także obiad, abyście nie musieli tego robić z pustym żołądkiem.
Po południu umundurowanie i pierwsze zajęcia jak odnaleźć się w kolumnie i zrobić zwrot ...

A następnego dnia rozpoczęcie roku szkolnego. Początek o godzinie 10 -tej. Jak zawsze rozpoczniemy Mszą św. Tych, którzy chcą rozpocząć zgodnie z duchem wiary - jeśli takowy wynieśli z domu - zapraszamy na Mszą św. i pełnego w niej uczestnictwa. Bezpośrednio po modlitwie oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego.
Uczniów klas drugich i trzecich, którzy są w naszej szkole bezmundurowi, tą drogą informujemy o godzinie rozpoczęcia roku szkolnego - wtorek godzina 10-ta na terenie szkoły.

Kadetów rocznika drugiego i trzeciego zapraszamy w ostatni dzień sierpnia, czyli w poniedziałek od godziny 16-tej. Wychowawcy Waszych grup będą oczekiwać na Was w budynkach internatów.
Pierwszy wyjazd do domu zaplanowany został na piątek - 11 września. Kolejne zostaną podane na terenie szkoły.

Do zobaczenia 

Dorota Sokołowska
dyrektor szkoły