czwartek, 09 lipiec 2020 09:56

Pierwszy etap rekrutacji zakończony

Pierwszy etap rekrutacji zakończony

Czerwcowa tura testów sprawnościowych i psychologicznych sprawdzona. W piątek - 10 lipca upływa termin na składanie wniosków i dostarczanie świadectw ukończenia szkoły podstawowej.

Zdecydowana większość naszych przyszłych uczniów skompletowała wszystkie, potrzebne na tym etapie, dokumenty. W kwestiach prób sprawnościowych niemal wszyscy wykazali się wynikami wymaganymi do zaliczenia przygotowanych prób. Ci, którzy mają jeszcze jakieś zaległości zostali lub zostaną o tym poinformowani telefonicznie w ciągu dwóch najbliższych dni. Tym samym brak telefonu ze szkoły oznacza kompletność wymaganych obecnie wyników i dokumentów.

Wędrówka uczniów między szkołami jeszcze trwa My także jesteśmy otwarci, ponieważ każdy z obecnych ma jeszcze prawo do namysłu.
Kilka osób ze względów losowych do swoich testów podejdzie za 3 tygodnie. To zarazem jeszcze jedna szansa dla wahających się.
Teraz wszyscy - uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i my także - do 31 lipca czekamy na wyniki ostatniego egzaminu w szkole podstawowej, a potem do 4 sierpnia już w naszej szkole oczekiwać będziemy na zaświadczenia z tego egzaminu i po obliczeniu wszystkich punktów 12 sierpnia opublikujemy listę przyjętych.

Na te tygodnie oczekiwania na wynik egzaminu życzymy odpoczynku, zdrowia i mądrych decyzji. Nie bójcie się wyzwań, tylko tak człowiek osiąga to na czym mu zależy.

Dorota Sokołowska
dyrektor szkoły