środa, 18 grudzień 2019 12:29

STROIK WIKTORII

STROIK WIKTORII

Już po raz piąty Starostwo Powiatowe w Przysusze zorganizowało konkurs dla dzieci i młodzieży na najładniejszy stroik bożonarodzeniowy. W poniedziałek 16 grudnia 2109r. najlepsi autorzy prac zostali nagrodzeni.

W kategorii szkoły ponadpodstawowe I miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły Wiktoria Kata z klasy Ia. Jak podkreślali organizatorzy konkursu oceniane były nie tylko walory wizualne prac, ale również nakład pracy włożony w ich wykonanie. W trakcie gali finałowej konkursu, która odbywała się w Sali konferencyjnej Starostwa w Przysusze Pan Starosta Marian Niemirski podkreślił wagę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz docenił chęci młodych ludzi, którzy zderzając się współcześnie z wyzwaniami, jakie niosą ze sobą środki technologii informacyjnej, nie zamykają się na tradycję i decydują się poświęcić nieco swojego czasu wolnego na stworzenie prac konkursowych. Wszyscy nagrodzeni w konkursie odebrali z rąk Pana Starosty nagrody rzeczowe i słodkie upominki.
Serdecznie gratulujemy Wiktorii zwyciężczyni tegorocznego konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnej jego edycji za rok!