poniedziałek, 16 grudzień 2019 21:19

W świecie telewizji

W świecie telewizji

W dniu 3 grudnia 2019r. uczniowie klas Ic i i Id uczestniczyli w nagraniu jednego z popularnych teleturniejów tj. „Koła Fortuny”. Teleturniej emitowany przez TVP2 prowadzi Norbi, któremu towarzyszy zespół muzyczny Rband, a hostessą jest Miss Polonia 2016 Izabella Krzan.

Uczniowie podziwiali na planie mistrzowskie prowadzenie programu, a jednocześnie doskonale się bawili podczas odgadywania haseł i obserwacji grających. Przy współpracy z animatorem publiczności – panem Jackiem zawzięcie dopingowali zawodników, nagradzając ich gromkimi brawami. Uczniowie zobaczyli również jak wygląda praca producenta, reżysera, statystów i wizażystek oraz podziwiali wykorzystanie nowoczesnych technologii multimedialnych na planie studia ATM w Warszawie. Łącznie, po 5 godzinach spędzonych w studiu telewizyjnym udało nam się nagrać 4 odcinki teleturnieju, które niebawem zostaną wyemitowane w telewizji. Zapraszamy do oglądania nas na planie „Koła Fortuny”. Świetna zabawa, wiele emocji, a przy tym edukacja artystyczna – to kwintesencja naszej wycieczki do świata telewizji. Do zobaczenia na wizji!