poniedziałek, 16 grudzień 2019 21:15

Dyskoteka Andrzejkowa

Dyskoteka Andrzejkowa

29 listopada swoje urodziny obchodzi Andrzej. Według starej tradycji w noc z 29 na 30 listopada wróży się oraz organizuje imprezy Andrzejkowe. W naszej szkole tradycji również stało się zadość, gdyż właśnie w sobotę 30 listopada odbyła się szkolna dyskoteka Andrzejkowa. Sala gimnastyczna od godziny 18:30 była wypełniona uśmiechniętymi buziami uczniów, którzy licznie stawili się na imprezie zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

Uczniowie bawili się bez mała 4 godziny. Niektórych przez zmianę image’u trudno było rozpoznać. Wszyscy podeszli bardzo profesjonalnie do sprawy i tak jak należy zadbali o swój strój imprezowy. Uczniowie tańczyli przy rytmach muzyki lat 80-tych, a młodzież zabawiali DJ – Wiktor i DJ - Oskar. Gdy ktoś poczuł chęć na frykaska lub coś słodkiego, po szaleńczych tańcach czekał na niego słodki poczęstunek. Na sali przebywała też szkolna wróżka, która próbowała uchylić przed chętnymi uczniami rąbka tajemnicy z ich niedalekiej przyszłości. Dyskotekę skończyliśmy z żalem około godziny 22:30, ale capstrzyk rzecz święta.
Impreza odbywała się pod czujnym okiem, rodziców, wychowawców i nauczycieli. Wytańczeni i przyjemnie zmęczeni uczniowie wrócili do internatu z lekkim niedosytem, że wszystko trwało tak krótko…, cóż to co dobre szybko się kończy. Wszystkim bardzo się podobało, pozostaje nam tylko mieć nadzieje, że na następnej imprezie tanecznej spotkamy się już w karnawale.