Szkoła posiada internat umożliwiający młodzieży z trudnym dojazdem do szkoły zakwaterowanie na cały okres nauki. Jest placówką bezpośrednio podlegającą Zespołowi Szkół Ekonomicznych.
Zapewniamy całodzienne wyżywienie – prowadzimy własną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne, tanie, domowe posiłki. Nad bezpieczeństwem młodzieży szkolnej przez całą dobę czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Pokoje w internacie (wszystkie z łazienkami) są 2 i 3 osobowe. Czynny jest przez sześć dni w tygodniu od niedzieli do piątku.
Internat stanowi integralną część szkoły, zatem podopieczni po lekcjach mogą korzystać z biblioteki szkolnej, boiska orlik, siłowni, sali gimnastycznej. Usytuowanie budynku internatu wśród rozległych terenów leśnych daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wszyscy zarówno podopieczni jak i wychowawcy starają się, aby panowała tu ciepła, przyjazna i domowa atmosfera. Wśród mieszkańców nawiązują się przyjaźnie, które trwają wiele lat po zakończeniu szkoły, a nawet całe życie.

Aby zostać mieszkańcem placówki należy złożyć podanie do sekretariatu szkoły o przyjęcie do internatu.