Aktualności

O tym, że żadna pogoda żołnierzom nie straszna można było się przekonać w trakcie ostatnich Dni Otwartych w naszej szkole. Śnieg z deszczem, mroźny wiatr … a my w pełnym rynsztunku czekamy na Gości. A Oni dopisali!
W bieżącym roku oferujemy naukę w klasach mundurowych oraz cywilnych. Klasy: geograficzno – językowe, przedmiotów ścisłych oraz humanistyczne z NOWOŚCIĄ - klasa humanistyczna z innowacją filmowo - teatralną.
poniedziałek, 15 kwiecień 2019 09:52

Młodzież uczestniczyła w kreatywnych zajęciach

W marcu odbyły się zajęcia rozwijające kompetencje społeczne młodzieży. Zajęcia poprowadziła Pani Sylwia Wesołowska - psycholog, doradca zawodowy (Pracownia Psychologii Pozytywnej) w ramach projektu Podnoszenie kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Mistrzostwa Sportowego w Lipinach.
piątek, 12 kwiecień 2019 06:14

SPOTKANIE Z POLICJĄ

W dniu 3 kwietnia 2019r. pod hasłem „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” zorganizowano spotkanie uczniów naszej szkoły z Paniami Policjantkami z Działu Prewencji Policji Powiatowej w Przysusze.
Zapoznacie się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 jedynej w Polsce skoszarowanej wojskowej szkoły certyfikowanej.
czwartek, 04 kwiecień 2019 08:04

Dzień otwarty

"Witajcie w naszej bajce…" chciałoby się powiedzieć wszystkim licznie przybyłym na tegoroczny Dzień Otwarty. Zaplanowaliśmy ten Dzień tak, aby na długo pozostał w pamięci Gości!
czwartek, 04 kwiecień 2019 06:42

Do trzech razy sztuka – kolejna akcja HDK

W tym roku w Prima Aprilis nie stroiliśmy sobie z nikogo żartów, ale bardzo poważnie podeszliśmy do życia i oddaliśmy kolejny raz krew. Z potrzeby serca zorganizowaliśmy kolejną akcję.