Aktualności

niedziela, 13 październik 2019 19:17

Życzenia dla Nauczycieli!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Wam drodzy Nauczyciele takich myśli i marzeń które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce oraz cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom zrodziła wiele szlachetnych owoców. Samorząd Uczniowski
czwartek, 10 październik 2019 11:01

Młody filmowiec odwiedził Lipiny

Młody filmowiec Stasio wraz z rodzeństwem spędził jedną z sobót szkoleniowych w Lipinach. 
czwartek, 10 październik 2019 09:28

4 X 2019 – IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

O tym, że „matematyka jest królową nauk” nie musimy nikogo przekonywać, przekonać się o tym, jak to u nas ze znajomością tej matematyki jest … mieliśmy okazję na początku października, biorąc udział w szkolnym konkursie ze znajomości tabliczki mnożenia.
środa, 09 październik 2019 08:39

PIKNIK WOJSKOWY W WARSZAWIE

5 października byliśmy na największym w Polsce pikniku wojskowym na stadionie PGE Narodowy w Warszawie zorganizowanym przez Biuro do Spraw Proobronnych.
sobota, 05 październik 2019 16:53

Pewne wesołe piątkowe popołudnie

4 października Zarząd Samorządu Uczniowskiego zorganizował zajęcia integracyjne dla młodzieży klas pierwszych. Zajęcia odbyły się wczesnym popołudniem w szkolnej hali sportowej. W duchu rywalizacji międzyklasowej kadeci pierwszego rocznika walczyli o trofea i zachowanie honoru klasy.
wtorek, 01 październik 2019 06:56

Regulamin internatu

W zakładce szkoła, w wiadomościach zatytułowanych - Prawo szkolne - zamieszczony jest aktualny Regulamin Internatu ustalony po zmianach wynikających z porozumienia z organem prowadzącym, przedstawionych rodzicom podczas zebrania na terenie szkoły.
czwartek, 26 wrzesień 2019 12:37

HDK – Honorowa Akcja

Akcja oddawania krwi w naszej szkole to niemal rytuał. Podchodzimy do niej bardzo poważnie, rozumiejąc jak ważne jest niesienie pomocy potrzebującym.