poniedziałek, 18 grudzień 2017 21:07

Czas… zwykły, cenny i świąteczny…

„Najbardziej cenną rzeczą jakąś możesz komuś dać jest czas- dajesz mu w ten sposób cząstkę swojego życia, której już nie odzyskasz’’. Przedświąteczny czas sprzyja  naszej duchowości, organizowaniu spotkań i przedstawień jasełkowych połączonych ze składaniem sobie życzeń.  Jest to również „magiczny” czas, kiedy stawiamy sobie różne pytania, zastanawiamy się nad sensem życia, wsłuchujemy się w siebie.Służy to lepszemu poznaniu własnych predyspozycji osobowościowych, zasobów, talentów.

Młodzież naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyła w warsztatach służących podniesieniu kluczowych kompetencji społecznych. Zaproponowana tematyka i ćwiczenia wspierały wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz wiary we własne możliwości m.in. poprzez pozytywną informację zwrotną dotyczącą indywidualnych umiejętności. Młodzież aktywnie i z dużym zaangażowaniem podjęła zadania, które obejmowały  trening: nabywania pewności siebie oraz skuteczności własnych działań, sprawnego zarządzania sobą,  rozwijania kompetencji poznawczych, trening innowacyjności i twórczego myślenia.

Warsztaty odbywały się w ramach projektu unijnego. Zajęcia poprowadziła psycholog, a zarazem doradca zawodowy Sylwia Wesołowska (Pracownia Psychologii Pozytywnej). Zabawa była przednia, zysk pewny, bo suma wartościowych jednostek, to całość bardziej cenna, sceneria baśniowo – wyśniona, a czas…? Dobrze spożytkowany, z dużą ilością wiary w siebie i drugiego.

Galeria zdjęć:

Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne
Warsztaty Społe...
Warsztaty Społeczne Warsztaty Społeczne