wtorek, 30 kwiecień 2019 20:42

Uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych

Czas - tylko ciche tykanie ściennego zegara przypomina o tym, że nie sposób go zatrzymać ani cofnąć.

Kolejny raz czas zatoczył koło. I oto starsi, mądrzejsi, bogatsi i to wcale niematerialnie... uczniowie klas maturalnych 26 kwietnia 2019r. stawili się na uroczystości pożegnania naszej szkoły. W tym roku rozstaliśmy się z dwoma klasami trzecimi. Udział we Mszy świętej, podziękowania złożone przez absolwentów, wygłoszone przemówienia, przyznane nagrody i wyróżnienia stworzyły niepowtarzalną atmosferę, która sprzyjała podsumowaniom, wspomnieniom i refleksji. W niejednym oku zakręciła się, ocierana ukradkiem, łza wzruszenia.
Za całokształt pracy tegoroczni absolwenci odebrali nagrody i świadectwa ukończenia szkoły, a nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć im powodzenia oraz uzyskania jak najwyższych wyników na egzaminie maturalnym.
Uroczystość pożegnania klas maturalnych uświetniło przedstawienie, które przygotowały klasy drugie wraz ze swoimi wychowawczyniami.