czwartek, 04 kwiecień 2019 06:42

Do trzech razy sztuka – kolejna akcja HDK

W tym roku w Prima Aprilis nie stroiliśmy sobie z nikogo żartów, ale bardzo poważnie podeszliśmy do życia i oddaliśmy kolejny raz krew. Z potrzeby serca zorganizowaliśmy kolejną akcję.

1 kwietnia 2019r. odbyła się już trzecia z kolei w tym roku szkolnym, akcja HDK w naszej szkole. Niewątpliwie, można nazwać ją udaną. Krew oddało 22 uczniów, w tym absolwent naszej szkoły Damian Maciak – jak zawsze niezawodny! Jednak tym razem kilkoro uczestników nie zostało zakwalifikowanych do oddania krwi z powodu zbyt niskiej hemoglobiny, cóż zdrowie dawcy krwi ponad wszystko. Nic straconego, to nie ostatnia okazja do ratowania czyjegoś życia, będą kolejne akcje!

Dziękujemy WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI i zapraszamy w przyszłym roku!