piątek, 25 styczeń 2019 09:51

Zmiany na pagonach! Awansowali ci, którzy ciężko pracowali

Nie ulega wątpliwości, że to co w życiu się opłaca to nauka i wszelka inwestycja we własny rozwój. Dwa razy do roku wyróżniamy w naszej szkole tych, którzy stawiają na edukację i osiągają wysokie wyniki.

24 stycznia 2019r. odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę w pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego. Tuż przed feriami dokonaliśmy rozliczenia za minione miesiące nauki. Pani Wicedyrektor podziękowała wszystkim za wytężoną pracę w minionym okresie oraz zachęciła do dalszej intensywnej nauki, szczególnie tych, których po wspaniałym balu studniówkowym czeka niebawem etap rozliczeń ze szkołą. Po wnikliwych analizach zachowania i średnich ocen okazało się, że 25 kadetów osiągnęło zadowalający poziom wyszkolenia i dyscypliny, za co zostali na wniosek wychowawców klas rozkazem Komendanta Liceum Kadetów RP awansowani na kolejne stopnie wojskowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim awansowanym i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć:

Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse
Awanse
Awanse Awanse