piątek, 16 listopad 2018 15:03

Dwa wielkie wydarzenia listopadowe, Urodziny Niepodległej i Święto Szkoły w bieli i czerwieni

Biel i czerwień, to zestaw barw bliski sercu każdego Polaka, które wyeksponowane w listopadowej aurze wyglądają wyjątkowo pięknie, a 11. listopada obchodzimy najważniejsze nasze polskie święto.

Uroczystości 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości warto spędzać wspólnie z przyjaciółmi. W tegoroczne, wyjątkowe, ciepłe listopadowe popołudnia grupa naszych uczniów postanowiła symbolicznie wykuwać naszą wolność – czyli przygotować monument przedstawiający Orła Białego w koronie. Praca nie była lekka, ale dzięki pomysłowości Julii Kłosińskiej, Klary Bankiewicz, Mileny Rzeźnik, Aleksandry Moskwy, Julii Skuzy, Kacpra Pawłowskiego i Piotra Skorupy dzieło jest gotowe na czas. Wykonawcom gratulujemy pomysłowości i wytrwałości w pracy! Jak na prawdziwych patriotów przystało ubraliśmy również nasze szkolne budynki w biało czerwone „szaty”, piękne dekoracje pojawiły się w oknach budynków internatu i w szkole. W listopadzie kolory biały i czerwony to niewątpliwie nasze ulubione. O tym jak pięknie wygląda nasza placówka będą mieli okazję przekonać się ci wszyscy, którzy w dniu 24 listopada zagoszczą u nas, gdyż na ten dzień właśnie szykujemy kulminację naszych działań, wszak to przez wielu długo wyczekiwane Święto Szkoły, na które już dziś zapraszamy.

Galeria zdjęć:

Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej
Urodziny Niepod...
Urodziny Niepodległej Urodziny Niepodległej