poniedziałek, 26 sierpień 2019 06:17

Coś się kończy, coś się zaczyna… rok szkolny

Z 74 dni tegorocznych wakacji mamy za sobą 67… Czas więc zbierać plecaki, składać namioty, pakować wakacyjne wspomnienia. Pierwszy rocznik zapraszamy w czwartek. Na pozostałych czekać będziemy w niedzielę 31 sierpnia od 17.30.

Będzie nas w tym roku więcej. Podzielimy się więc na trzy budynki.
Rok szkolny rozpoczynamy 2 września w poniedziałek Mszą św. o godzinie 9.30.
Potem ogólne rozpoczęcie, tradycyjnie spotkania z wychowawcami i ruszamy.

Pierwszy wyjazd do domu w piątek - 13 września. W tym dniu już dziś na godzinę 13.30 zapraszamy rodziców, wszystkich klas. Spotkanie dotyczyć będzie ważnych spraw, o których także mogą zadecydować rodzice - dziennik elektroniczny, ubezpieczenie, dni wolne, opłaty - ich wysokość, zgody np. na uczniowskie wyjścia czy zmiany w prawie szkolnym, Rada Rodziców, plany na najbliższy rok.
To ważne spotkanie i mam nadzieję, że frekwencja będzie wysoka. Potem pierwszy wolny weekend i w dodatku przedłużony do poniedziałku 16. września.

Wszystkim pierwszoklasistom, którzy nie zakupili jeszcze podręczników, spróbujemy pomóc; jeśli się zbierze grupa, zorganizujemy wspólny zakup.
Wszystko na miejscu się ułoży, tylko trzeba zacząć. Najlepiej dobrze :)
Do zobaczenia w Lipinach.