poniedziałek, 05 sierpień 2019 08:59

Kadeci pierwszego roku. UWAGA !

Gratulujemy Wam przyjęcia do szkoły! Witamy w gronie Kadetów Rzeczypospolitej Polskiej. Rozpoczynamy wspólne odkrywanie honoru, męstwa i ducha wojska, ot zwykłe szkolne zmaganie w mundurze :)
Spotykamy się wcześniej niż inni uczniowie, bo w czwartek - 29 sierpnia. Z powodów organizacyjnych przekładamy o jeden dzień początek naszego obozu integracyjnego.
Zapraszamy Was wspólnie z rodzicami w czwartek (29.08) o godzinie 12-tej.

Rodziców poprosimy o rozmowy na temat Waszych psychologicznych wyników.
Natomiast Was zakwaterujemy w pokojach, a w kolejnych dniach spróbujemy trochę zintegrować i nauczyć elementarnych podstaw wojskowości.
Prosimy o zabranie koniecznych do pozostania w szkole i w internacie rzeczy (w kolejnej informacji na stronie znajduje się wykaz przydatnych przedmiotów). Ci, których zaświadczenia lekarskie odbiegają od wymaganego, mogą pobrać właściwy druk i poprosić lekarza o podpisanie tego dokumentu.
Przyjeżdżając do szkoły 29 sierpnia przygotujcie się na pobyt do 13 września. W tym dniu (13.09) na godzinę 13.30 zaprosimy Waszych rodziców na pierwsze spotkanie i będziecie wtedy mieli możliwość wyjazdu do domu wraz z rodzicami. Wstępnie planujemy, żebyście mogli wrócić do szkoły po dłuższym weekendzie, czyli w poniedziałek 16 września.
W razie wątpliwości jesteśmy do dyspozycji e-mailowo i telefonicznie.
Do zobaczenia w ostatni czwartek sierpnia.
Czekamy na Was.

Dorota Sokołowska
Dyrektor szkoły