poniedziałek, 22 lipiec 2019 13:11

ALEJA GWIAZD SZKOŁY DEMOKRACJI

W minionym roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskim programie pod hasłem "Szkoła demokracji". Program ten jest realizowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i zakłada merytoryczne wspieranie szkół, które chcą poprawić swoje działanie w tym obszarze.

O tym, że nasza szkoła wspiera samorządność uczniowską i oddolną aktywność uczniów, świadczy uzyskany w programie „Szkoła demokracji” certyfikat. Samorząd Uczniowski, który podjął się zadania realizacji pięciu wyzwań, ściśle określonych regulaminem programu może świętować swój sukces. Aż dwie spośród dodanych relacji uzyskały bowiem miano SUPER RELACJI i zostało opublikowanych na stronie internetowej programu. Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w działania i życzymy dalszych sukcesów na płaszczyźnie samorządności uczniowskiej!

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi SUPER RELACJAMI, które są dostępne na stronie:

https://szkolademokracji2018.ceo.org.pl/4-podejmowanie-decyzji-zespol-szkol-ponadgimnazjalnych-i-mistrzostwa-sportowego

https://szkolademokracji2018.ceo.org.pl/2-komunikacja-i-media-zespol-szkol-ponadgimnazjalnych-i-mistrzostwa-sportowego