niedziela, 23 czerwiec 2019 13:14

… BY POWIEDZIEĆ „DZIĘKUJĘ”!

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych - w środę 19 czerwca zakończyliśmy zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2018/2019, aby tym samym przywitać długo wyczekiwane wakacje.

Uroczystość, na której zgromadzili się pracownicy szkoły, rodzice i uczniowie rozpoczęła sprawowana w budynku naszej szkoły Msza święta dziękczynna, podczas której ks. Marek Strzępek akcentował znaczenie dobra w życiu człowieka. W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor Dorota Sokołowska wręczyła nagrody i dyplomy najlepszym uczniom, dokonała podsumowania pracy w minionym już roku szkolnym i podziękowała wszystkim za ich trud. Wdzięczność uczniowska znalazła swój wyraz w słowach skierowanych przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego do całej naszej społeczności. Podziękowaniom i wzruszeniom nie było końca. Uroczystość zakończyło uroczyste ściągnięcie flagi państwowej, po którym odbyły się ostatnie podsumowujące spotkania uczniów z wychowawcami.
Wszystkim życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!