niedziela, 23 czerwiec 2019 12:53

Zanurzamy wiosła w Pilicy

Przy piękniej pogodzie, w wakacyjnych nastrojach i z uśmiechami na buziach wyruszyliśmy rankiem 18 czerwca 2019r. nad Pilicę, aby przeżyć jeszcze jedną przygodę w tym roku szkolnym – spływ kajakowy.

W pełnym słońcu rzeka odsłoniła przed nami swoje szuwarowe zakątki, dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu narowisty kajak posłusznie popłynął w żądanym kierunku, a malownicze krajobrazy rekompensowały ból ramion. Przy plusku wody i rytmicznym stuku wioseł o burty kajaka relaksowaliśmy się po trudach związanych z ostatecznymi rozliczeniami związanymi z zakończeniem roku szkolnego i cieszyliśmy się na nadchodzące wakacje. Humory dopisywały wszystkim, dobijając do przystani czuliśmy się spełnieni i dumni z osiągniętego celu. W nagrodę czekała na nas pyszna grillowa uczta. Z pierwszą letnią opalenizną, w pełnym składzie wróciliśmy późnym popołudniem do internatu, by rozpocząć przygotowania do jutrzejszej uroczystości zakończenia roku szkolnego.