wtorek, 14 maj 2019 11:43

KANDYDACIE DO KLASY PIERWSZEJ - NIE PRZEGAP TEJ DATY: 25 maja 2019r.!

Zainteresowanym przypominamy, że zgodnie z zasadami rekrutacji 25 maja 2019r. punktualnie o godzinie 10:00 w budynku szkoły rozpoczną się testy psychologiczne dla wszystkich kandydatów do Liceum Kadetów RP, po których zapraszamy na boisko szkolne na testy sprawnościowe.

Warunkiem przystąpienia do testów jest wcześniejsze złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły, który dostępny jest na naszej stronie w zakładce REKRUTACJA.

Chłopców obowiązują skłony tułowia w przód z leżenia tyłem, biegi na dystansie 1000m i po kopercie oraz podciąganie się na drążku, a dziewczęta skłony tułowia w przód z leżenia tyłem, biegi na dystansie 800m i wahadłowy 4x10m oraz zwis na drążku na ugiętych ramionach (szczegóły w zakładce REKRUTACJA ).

Wszystkim Kandydatom życzymy powodzenia. Czekamy na Was już dziś!