piątek, 11 styczeń 2019 09:40

Nietypowy list

Lubimy nowe wyzwania i oryginalne pomysły, dlatego zdecydowaliśmy się na przedsięwzięcie, które mamy nadzieję, zaskoczy nas za okrągły rok.

Chcąc raz jeszcze uczcić stulecie odzyskania Niepodległości, na przełomie roku 2018/2019 skorzystaliśmy z okazji i napisaliśmy wyjątkowe listy do … samych siebie, które otworzymy za rok, a to wszystko po to, aby we własnym sumieniu dokonać rozrachunku wobec ważnego dla każdego Polaka odchodzącego do historii roku 2018, ale też by dokonać planów na nadchodzący Nowy 2019 Rok. Niesztampowy pomysł napisania listu do samego siebie przyszedł nam do głowy dzięki udziałowi naszej placówki w ogólnopolskim programie „Szkoła Demokracji”.

W akcję koordynowaną przez SU zaangażowali się wszyscy uczniowie i wychowawcy klas. Nie było łatwo pisać do siebie, prowadzić rozrachunki z własnym ja oraz spisywać zamiary i plany noworoczne, które przyjdzie rozliczyć za rok – a to ci będzie niespodzianka! Zatem czekamy na listonosza …

Galeria zdjęć:

Nietypowy List
Nietypowy List Nietypowy List
Nietypowy List
Nietypowy List Nietypowy List
Nietypowy List
Nietypowy List Nietypowy List
Nietypowy List
Nietypowy List Nietypowy List
Nietypowy List
Nietypowy List Nietypowy List
Nietypowy List
Nietypowy List Nietypowy List
Nietypowy List
Nietypowy List Nietypowy List
Nietypowy List
Nietypowy List Nietypowy List