piątek, 11 styczeń 2019 09:39

„Słodko jest się dzielić...”

8 stycznia 2019r. odbyła się w naszej szkole kolejna akcja w ramach Honorowego Dawcy Krwi, w której wzięło udział 23 uczniów. Ostatecznie krew potrzebującym oddało 17.

Kolejny raz altruiści z naszej społeczności pokazali, że chcieć to móc – bez zbędnych filozofii i rozmyślań, po prostu przyszli i podzielili się tym czym mogli i co mają … Dlaczego? Bo MOGĄ! „Pomaganie daje moc” - sami przyznają. Jesteśmy z Was dumni, że rozumiecie potrzeby innych, bo przecież każda kropla się liczy, gdyż jest na wagę czyjegoś życia. W podziękowaniu za bohaterską postawę młodzież otrzymała słodki upominek oraz pamiątkowy gadżet – oryginalną czapeczkę z daszkiem, która z pewnością będzie ich wyróżniała spośród innych.

Galeria zdjęć:

Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi
Dawcy Krwi
Dawcy Krwi Dawcy Krwi