wtorek, 20 listopad 2018 11:54

100 LAT NIEPODLEGŁEJ!

Ten okrągły jubileusz chcieliśmy wspólnie, całą naszą społecznością, upamiętnić w wyjątkowy sposób.

Dlatego kanwą dla naszego uroczystego programu artystycznego uczyniliśmy polską literaturę, bo gdzież indziej opowiedziano tak pięknie o wielkim pragnieniu wolności, bohaterstwie, umiłowaniu Ojczyzny i entuzjazmie młodości gotowej poświęcić wszystko dla narodowej sprawy, jak nie w literaturze pięknej właśnie. Rangę tego święta dodatkowo podkreślały biało-czerwone barwy w dekoracji szkoły, kotyliony na naszych piersiach i strojach nauczycieli oraz nasza pełna powagi postawa.

Galeria zdjęć:

Jubileusz
Jubileusz Jubileusz
Jubileusz
Jubileusz Jubileusz
Jubileusz
Jubileusz Jubileusz
Jubileusz
Jubileusz Jubileusz
Jubileusz
Jubileusz Jubileusz
Jubileusz
Jubileusz Jubileusz
Jubileusz
Jubileusz Jubileusz