środa, 07 listopad 2018 19:33

Zajmie tylko kilka minut, a może uratować komuś życie …

Oddawanie krwi jest całkowicie bezpieczne, zajmuje niewiele czasu i nie przysparza większych problemów. Mimo to często powraca problem jej braku. Statystyki podają, że średnio każdej minuty komuś jest bardzo potrzebna.

Obojętnie jaką masz jej grupę – możesz pomóc! Jedna jej jednostka, którą oddaje krwiodawca, może uratować życie nawet trzem osobom poszkodowanym. Warto o tym, pamiętać! Uczniowie i absolwenci naszej szkoły rozumieją powagę sytuacji i dzielą się tym, co mają najlepsze. W poniedziałek 5 listopada 2018 roku w naszej szkole można było oddać swoją krew. W akcji udział wzięły 23 osoby wśród nich 20 naszych uczniów, nasz szef kuchni Tomek i 2 osoby z zewnątrz. Byli tacy, którym widok krwi potrafi być obojętny, ale i tacy, którzy na jej widok mdleją i to dla nich wielkie brawa za pokonanie własnej fobii. Przedstawiciele stacji krwiodawstwa byli bardzo zadowoleni z postawy naszych uczniów. Jesteśmy dumni, ponieważ w naszym gronie powitaliśmy nowych 20 Honorowych Dawców. Oby tak dalej!

Galeria zdjęć:

Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi
Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi
Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi
Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi
Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi
Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi
Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi
Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi
Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi
Dawcy krwi
Dawcy krwi Dawcy krwi