wtorek, 23 październik 2018 13:37

Byliśmy na planie Koła Fortuny

Jak wyglądają kulisy programu? Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda kręcenie takiego teleturnieju? My mieliśmy okazję się o tym przekonać!

Wraz z innymi widzami, uczniowie klas pierwszych naszej szkoły, weszli w miniony poniedziałek na plan w trakcie kręcenia kolejnego odcinka tego popularnego teleturnieju. Studio jest przestronne, nowoczesne, ale nie przytłacza. Jednocześnie widok wielu kamer, kabli na podłodze i prostej scenografii oraz pozytywne nastawionej ekipy, skraca dystans i sprawia, że telewizja staje się bardziej przyjazna. Ten dystans czuliśmy również w odległości, bo staliśmy kilkanaście metrów od uczestników programu, przez co mogliśmy czuć emocje sięgające zenitu. Uczestnicy teleturnieju niewątpliwie się stresowali, ale ich nerwy były niwelowane przez prowadzących program czyli Rafała Brzozowskiego i Izabelę Krzan oraz nas publiczność zapewniającą nawet owacje na stojąco. Za ten ostatni element odpowiedzialny był specjalnie wyznaczony do tego animator publiczności pan Jacek, który energicznie zachęcał widownię do reakcji. W efekcie dał nam się poznać jako najbardziej żywiołowy członek ekipy. Program kręcony był dość sprawnie, bez zbyt długich przerw między ujęciami z rozweselającymi momentami muzycznymi. Widać, że ekipa Koła Fortuny jest świetnie zorganizowana i każdy wie, co w danej chwili ma robić. W przerwach do zdjęć kolejnych odcinków udało nam się zrobić pamiątkowe zdjęcia z prowadzącymi program. Wszyscy jesteśmy zgodni, co do jednego, kamera w studio nas bardzo lubi, w związku z tym nie możemy zawieść i już dziś planujemy kolejny wyjazd na plan.

Galeria zdjęć:

Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny
Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny
Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny
Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny
Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny
Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny
Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny
Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny
Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny
Koło Fortuny
Koło Fortuny Koło Fortuny