czwartek, 27 wrzesień 2018 12:14

Warsztaty samorządności uczniowskiej

Co zrobić, żeby w szkole było wesoło? Jakie przedsięwzięcia mogą być realizowane w ramach działalności Samorządu Uczniowskiego? Jak wspólnie zrobić coś fajnego? A może by tak szkolenie…?

12 godzin dodatkowych zajęć w weekend? Kto by się na to pisał? A jednak! Uczniowie Liceum Kadetów RP w Lipinach chętnie uczestniczyli w dwudniowych (21 – 22 IX), praktycznych zajęciach wspierających samorządność uczniowską. Warsztaty przeprowadziła pani Joanna Lis, która postarała się, aby wydobyć drzemiące w nas pokłady energii. Przeprowadzony trening interpersonalny, zbliżył uczestników i ośmielił do dalszego działania. Podczas szkolenia uczniowie dowiedzieli się jak ważna jest istota właściwej komunikacji zarówno werbalnej jak i niewerbalnej. Wiedzą jakie wartości są dla nich ważne z punktu widzenia działania w grupie. Lepiej rozumieją znaczenie asertywności. Przy okazji warsztatów zabawa była przednia! Dzięki wspólnemu zaangażowaniu prawie się udało wyruszyć w podróż do Nowej Zelandii. Byli nawet na tropie Yeti … Sami przyznali, że po zakończonych zajęciach nie są już tymi samymi ludźmi, stali się bardziej pewni siebie, świadomi własnych potrzeb i możliwości.

Galeria zdjęć:

warsztaty
warsztaty warsztaty
warsztaty
warsztaty warsztaty
warsztaty
warsztaty warsztaty
warsztaty
warsztaty warsztaty
warsztaty
warsztaty warsztaty
warsztaty
warsztaty warsztaty
warsztaty
warsztaty warsztaty
warsztaty
warsztaty warsztaty
warsztaty
warsztaty warsztaty
warsztaty
warsztaty warsztaty