wtorek, 08 maj 2018 20:02

Matury w toku

Język polski na obu poziomach za nami, teraz także podstawa z matematyki, jeszcze tylko języki obce, rozszerzone: geografia, wos, biologia, chemia, fizyka i znowu matematyka. I jeszcze ustne egzaminy i będzie po maturze :). Każdego dnia zaczynamy o 9.00 lub albo także o 14-tej.

Na razie bez dramatu, nie jest źle, choć każdy liczy na to, że nie tylko nieźle, ale nawet dobrze, a może i bardzo dobrze będzie.
Póki co wszystko dzieje się jak powinno - kasztany, zakwitły, przesyłki docierają do szkoły o 6 rano, maturzyści zdążają na czas, telefony nie dzwonią, bo leżą w sekretariacie, słowem - tylko pisać, potem czekać na wyniki i już na samym końcu ruszyć w świat, by go podbić pamiętając o radach i naukach w to co dobre wnosząc kawałek siebie.
Niech Wam się uda !!! Nie jest łatwo machać Wam na pożegnanie, ale takie prawo sztafety pokoleń, że następni pukają do drzwi.
Wam - życzymy powodzenia. :).
Następnych zapraszamy - czekamy na podania od 10 maja. Maturzyści będą wtedy pisać biologię...
A gdy 18 maja zamykać się będzie etap przyjmowania podań, nasi abiturienci skończą zdawanie matur. Taki dzień - dla jednych ostatni, dla innych pierwszy.

Galeria zdjęć:

Matura
Matura Matura
Matura
Matura Matura
Matura
Matura Matura
Matura
Matura Matura