inaguracja

W dniach 5-10 września 2017r. odbyła się XXV edycja Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Wydarzenie to wystawowo - edukacyjne organizowane w Polsce i Europie, stwarza okazję do prezentacji sprzętu i wyposażenia Sił Zbrojnych RP, odpowiadającego współczesnym standardom.

W dniu 5 września 2017 roku podczas otwarcia Targów Minister Obrony Narodowej w trakcie uroczystego apelu dokonał inauguracji roku szkoleniowego
dla szkół uczestniczących w pilotażowym programie „Wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony certyfikowanych wojskowych klas mundurowych”. Byli tam równiez uczniowie klasy drugich naszej Szkoły Liceum Kadetów RP objętych właśnie tym programem pilotażowym MON. Po uroczystym apelu i powitaniu klas mundurowych przez Ministra Obrony Narodowej uczniowie mogli zapoznać się z ofertą najnowoczesniejszego sprzetu wojskowego.

Galeria zdjęć:

Inauguracja rok...
Inauguracja roku szkoleniowego dla szkół uczestniczących w pilotażowym programie MON „Wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy mundurowe”. Inauguracja roku szkoleniowego dla szkół uczestniczących w pilotażowym programie MON „Wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy mundurowe”.
Inauguracja rok...
Inauguracja roku szkoleniowego dla szkół uczestniczących w pilotażowym programie MON „Wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy mundurowe”. Inauguracja roku szkoleniowego dla szkół uczestniczących w pilotażowym programie MON „Wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy mundurowe”.
Inauguracja rok...
Inauguracja roku szkoleniowego dla szkół uczestniczących w pilotażowym programie MON „Wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy mundurowe”. Inauguracja roku szkoleniowego dla szkół uczestniczących w pilotażowym programie MON „Wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy mundurowe”.
Inauguracja rok...
Inauguracja roku szkoleniowego dla szkół uczestniczących w pilotażowym programie MON „Wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy mundurowe”. Inauguracja roku szkoleniowego dla szkół uczestniczących w pilotażowym programie MON „Wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących klasy mundurowe”.